Громадська організація, Благодійний фонд «Здорове дитинство без меж» сьогодні 07 березня провели тренінг для педагогів, за участю досвідчених фахівців Центру дитячої і сімейної психології «Fulfilling Life», за адресою: 01004 м. Київ, Льва Толстого, 3Б, в конференц-залі, коворкинг центр — My Print HUB, на тему «Буллінг».
Були порушені наступні питання: ПОЧУТТЯ БЕЗПЕКИ. Безпека як базова потреба. Що таке почуття безпеки? Як формується почуття безпеки у дітей? Почуття тривоги у дорослого і у дитини. ПОЧУТТЯ ТРИВОГИ, як пов'язана тривога з почуттям безпеки? Як порушення безпеки в сім'ї впливає на порушення безпеки в школі, в класі? Який взаємозв'язок між почуттям безпеки і Булінгом? Як порушення безпеки призводить до Буллінгу. Почуття безпеки дорослого (педагога) і дитини (школяра). Як діти можуть порушити почуття безпеки педагога. Як формувати безпеку дорослому (педагогу) в школі і з батьками .Як формувати безпеку в класі і з дітьми?
Ми дуже вдячні педагогам які не дивлячись на передсвятковий день знайшли час відвідати захід,
нам дуже важливо було в обговоренні з вчителями про методи реагування на випадки булінгу, визначитись до наступного засідання робочої групи Міністерства освіти і науки України, з розроблення нормативно-правових актів з питань протидії та попередження булінгу (цькування) в закладах освіти,
на виконання пункту 2 розділу II «Прикінцеві положення» Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 18 грудня 2018 р. № 2657-УІІІ «Про внесення зміни до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)»,
з своїми подальшими пропозиціями. Спілкуючись з представниками закладів освіти ми зрозуміли, що саме такий порядок реагування на випадки булінгу, який розробляється робочою групою буде підтримано в шкільному середовищі.