Потрібна допомога? Пишіть: [email protected]

Пожертвування

Давайте знайомитися

Про фонд

Ми займаємося благодійною діяльністю з 2004 року


Благодійний фонд “Здорове дитинство без меж” є добровільною членською благодійною організацією, незалежною від будь яких політичних партій, громадських рухів та організацій.


На нашому рахунку із моменту утворення у 2004 році понад 500 проведених благодійних акцій.


Awesome Image

Приєднуйтесь до благої справи

Здорове дитинство без меж

Основною метою фонду є провадження благодійної діяльності у сферах освіти, охорони здоров'я, екології, допомога постраждалим внаслідок катастроф, збройних конфліктів і нещасних випадків, а також біженцям; опіка і піклування, законне представництво та правова допомога; захист материнства та дитинства, надання допомоги багатодітним та малозабезпеченим сім'ям; сприяння навчанню та розвитку талановитій творчій молоді, культурному розвитку дітей в Україні та за кордоном; соціальний захист та забезпечення, соціальні послуги і подолання бідності; культура та мистецтво, наука і наукові дослідження; спорт і фізична культура, права людини і громадянина, розвиток міжнародної співпраці України. Ми існуємо задля захисту дитинства, підтримки дитячих будинків, інтернатів, дитячих лікарен тощо. Ми постійно рухаємося вперед, залучаючи до справи доброчинності нових волонтерів та меценатів, кожного дня допомагаючи нудженим. Ми закликаємо всіх небайдужих людей долучитися до справи доброчинності разом із нами. Пам'ятаємо про те, що можливо саме Ви можете стати тією рукою підтримки або останньою надією для маленького серця, саме вашої пожертви або підтримки може не вистачити, щоб врятувати чиєсь життя або здійснити мрію!

Статут

Фінансова звітність 2018 Фінансова звітність 2019 Фінансова звітність 2020

Фінансова звітність 2021 Фінансова звітність 2022 Фінансова звітність 2023

Наша місія

Ми надаємо допомогу тим, хто дійсно її потребує

Матеріальна допомога

дитячим будинкам, інтернатам, багатодітним сім'ям, переселенцям, біженцям та іншим категоріям нуджених. Ми проводимо збір та закупівлю продуктів харчування, одягу, взуття, іграшок, миючих засобів та побутових речей першої необхідності.

Охорона здоров'я

Діяльність у сфері охорони здоров'я. Окрім випадків по збору коштів на лікування конкретної особи, ми запроваджуємо програми по збору коштів на медичне обладнання під конкретні замовлення закладів охорони здоров'я та лікарен.

Правова допомога

Виказуємо юридичну допомогу у захисті дитинства, прав дитини, підтримку дитячим будинкам та інтернатам, малозабезпеченим верствам населення із залученням фахівців у сфері правознавства
та юриспруденції.

Діяльність у сфері освіти

Збір благодійної допомоги закладам науки, освіти та культури, вченим, викладачам, студентам, учням, талановитій молоді, дітям, які позбавленні батьківського піклування або дітям із малозабезпечених сімей чи сімей переселенців.

Діяльність у сфері спорту

Збір благодійної допомоги спортивним організаціям та клубам, талановитим молодим спортсменам, розвиток спортивних шкіл. Залучення молоді до здорового способу життя та його пропагування.

Психологічна реабілітація

Ми залучаємо до співпраці дипломованих фахівців у сфері психології та психіатрії для допомоги переліку осіб, визначених Статутом.

ПОЖЕРТВУВАННЯ

Фонд працює за рахунок пожертв від небайдужих людей і організацій

Допомогти

ВОЛОНТЕРИ

Бути волонтером дуже почесно і відповідально

Долучитися

ФОНД

Фонд "Здорове дитинство без кордонів" є добровільною благодійною організацією

Долучитися